Printer and PDF versions (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Links
fa: پیوندها

en: Maximum age
fa: حداکثر سن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Send to printer
fa: ارسال به چاپگر

en: Cache settings
fa: تنظیمات حافظه موقت

en: Entity
fa: عنصر

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Print
fa: چاپ

en: PDF generation tool
fa: ابزار تولید PDF

en: Paper size
fa: اندازه صفحه

en: Close window after sending to printer
fa: بستن پنجره بعد از ارسال به پرینتر
