PrintFriendly & PDF (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Teaser
pl: Skrót

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Print
pl: Drukuj

en: Image style
pl: Styl obrazka
