PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Features
be: Функцыі

en: Print
be: Друк

en: Image style
be: Стыль выявы
