PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
