PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Email
hi: ईमेल

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Print
hi: छापा

en: Image style
hi: छवि शैली
