PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Email
hu: E-mail

en: Features
hu: Jellemzők

en: Page header
hu: Oldalfejléc

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Image style
hu: Képstílus
