PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Teaser
uk: Анонс

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Features
uk: Властивості

en: Page header
uk: Верхній колонтитул сторінки

en: Print
uk: Друк

en: Image style
uk: Стиль зображення
