PrintFriendly & PDF (8.x-3.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Teaser
gl: Resumo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Page header
gl: Cabeceira da páxina

en: Print
gl: Imprimir

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
