PrintFriendly & PDF (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Print
lv: Drukāt

en: Image style
lv: Attēla stils
