PrintFriendly & PDF (8.x-3.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
