PrintFriendly & PDF (8.x-3.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Print
fa: چاپ

en: Image style
fa: سبک تصویر
