PrintFriendly & PDF (8.x-3.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Email
sk: E-mail

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Page header
sk: Hlavička

en: Print
sk: Tlačiť

en: Image style
sk: Štýl obrázka
