PrintFriendly & PDF (8.x-3.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Teaser
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Features
tr: Özellikler

en: Print
tr: Yazdır

en: Image style
tr: Resim stili
