PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Print
eu: Inprimatu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
