PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Machine name
ca: Nom-màquina
