PrintNode (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Machine name
cs: Strojový název
