PrintNode (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: Default
cy: Diofyn
