PrintNode (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: Default
af: Verstek
