PrintNode (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
