PrintNode (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
