PrintNode (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
