PrintNode (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Label
my: အညွန်း
