PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
