Prism (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Text
cy: Testun

en: Other
cy: Arall

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Languages
cy: Ieithoedd
