Prism (2.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Text
he: טקסט

en: Other
he: אחר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Rows
he: שורות

en: Enabled languages
he: שפות שהופעלו

en: Languages
he: שפות

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Text value
he: ערך טקטואלי
