Prism (2.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Other
my: အခြား

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: About
my: အကြောင်း
