Prism (2.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Text
ps: متن

en: Other
ps: نور

en: Rows
ps: کتارونه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
