Prism (2.2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Language
az: Dil

en: Text
az: Mətn

en: Other
az: Digər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Rows
az: Sıralar

en: Languages
az: Dillər

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
