Prism (2.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
