Prism (2.2.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Language
et: Keel

en: Text
et: Tekst

en: Other
et: Muu

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Rows
et: Ridu

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: Languages
et: Keeled

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: This field stores long text in the database.
et: Välja väärtused salvestatakse andmebaasi long text tüüpi väljale.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Number of rows: @rows
et: Ridade arv: @rows
