Prism (2.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Text
is: Texti

en: Rows
is: Raðir

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: Languages
is: Tungumál

en: About
is: Um
