Prism (2.2.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: Languages
km: ភាសា

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: This field stores long text in the database.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​អត្ថបទ​វែង​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ។
