Prism (2.2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Text
ast: Testu

en: Other
ast: Otru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Rows
ast: Fileres

en: Languages
ast: Llingües

en: Installed
ast: Instaláu
