Prism (2.2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Text
hr: Tekst

en: Other
hr: Ostalo

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Rows
hr: Redovi

en: Enabled languages
hr: Omogućeni jezici

en: Languages
hr: Jezici

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: This field stores long text in the database.
hr: Ovo polje sprema dugački tekst u bazu podataka.
