Prism (2.2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Text
jv: Teks

en: Other
jv: Liyané

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Rows
jv: Baris

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: This field stores long text in the database.
jv: Field iki nyimpen teks sing dawa nang database.
