Prism (2.2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Text
ne: अक्षर

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
