Prism (2.2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర

en: Rows
te: వరుసలు

en: Languages
te: భాషలు

en: About
te: గురించి
