Prism (2.2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Language
bg: Език

en: Text
bg: Текст

en: Other
bg: Други

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Languages
bg: Езици

en: This field stores long text in the database.
bg: Това поле съхранява  текстова област
