Prism (2.2.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Other
bo: གཞན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Enabled languages
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བའི་སྐད་རིགས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: This field stores long text in the database.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་མཛོད་དུ་ཡི་གེ་རིང་བ་གསོག་འཇོག་བྱེད་པ།
