Prism (2.2.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Text
bs: Tekst

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Rows
bs: Redova

en: Languages
bs: Jezici
