Prism (2.2.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Text
gl: Texto

en: Other
gl: Outro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Rows
gl: Filas

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: Languages
gl: Idiomas

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información

en: This field stores long text in the database.
gl: Este campo almacena texto longo na base de datos.
