Prism (2.2.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Text
hi: लेख

en: Other
hi: अन्य

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Enabled languages
hi: सक्षम भाषाएँ

en: Languages
hi: भाषायें

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Text value
hi: पाठ मान
