Prism (2.2.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Text
kk: Текст

en: Other
kk: Басқа

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Languages
kk: Тілдер
