Prism (2.2.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
