Prism (2.2.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Text
ku: دەق

en: Other
ku: هیتر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
