Prism (2.2.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Text
sl: Besedilo

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Rows
sl: Vrste

en: Enabled languages
sl: Omogočeni jeziki

en: Languages
sl: Jeziki

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
