Prism (2.2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Other
af: Ander

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: Languages
af: Tale
