Prism (2.2.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
