Prism (2.2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Text
hy: Տեքստ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Installed
hy: Տեղադրված
