Prism (2.2.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Other
sq: Tjetër

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione
